Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2009, 10:43
boje sie o środek pod nieobecnośc Sobola.To jest taki drugi Roy Kean jak kiedyś był w Manchesterze.

Za bardzo Jirsakowi i Cantoro nie ufam.Możnaby w tej sytuacji zagrac z Marcelo na środku pomocy, tylko że Jop na stoperze niepewny
Odpowiedz cytując