Z Pablo sie cos stalo po tej kontuzji, wczesniej przeciez zapierdzielal jak maly motorek, mam nadzieje ze juz w tym meczu wroci mu ta szybkosc

Co do srodka pola to zdecydowanie jestem za ustawieniem Diaza i Jirsaka w srodku, na skrzydlach Cwielong i Kirm, wszyscy ci zawodnicy potrafia grac, szybko klepa. Co do Sobola, to nie zebym sie cieszyl z jego kontuzji, bo naprawde szkoda mi go, ale mam wielka nadzieje ze wyjdzie nam ona na dobre i Jirsak z Diazem wprowadza troche ozywienia w nasza pomoc i Sobol po wzleczeniu bedzie musial posiedziec na lawie ze wzgledu na dobra gre srodka
