Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4758
Stary 30.09.2009, 09:17
Mam takie pytanie, może głupie ale jednak nie znam odpowiedzi na nie. Czy po zakończeniu budowy i oddaniu obiektu będzie można wejść na trybuny, pochodzić i porobić zdjęcia na zapleczu? Czyt też będzie to w jakiś sposób ograniczone (np. tylko do muzeum, sklepu klubowego, czy też restauracji, a na trybuny już nie)? Pytam o dni między meczami dajmy na to we wtorek o 10:00 rano.



Odpowiedz cytując