Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.09.2009, 09:05
Pawełek- Pablo, Głowa, Marcelo, Pietia- Pepe, Diaz, Jirsiak, Kirm- Maly, Brozio... Chyba najlepsze wyjscie dla p. Skorzy. A co do taktyki niech skoncza grac w kolko na te wrzutki bo to jest tragedia... Ciagle tak graja, a my przeciez wysokiego nikogo nie mamy, niech pograja chlopaki z klepki lub cos indywidualnie w ofensywie, a bedzie duzo lepiej, bo technicznie chlopaki sa dosc dobrzy. Z calym szacunkiem dla WKS, ale ten mecz musimy wygrac
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując