|
Cleber w Wiśle w roli zawodnika ?
To kto w takim razie na ławkę Głowacki ,czy Marcelo ?
Na pewno za darmo grać w Wiśle nie będzie a i rezerwowym pewnie mu się nie uśmiecha być.
Jako defensywny pomocnik w Groznym chyb też grał tylko na poczatku.
Ja osobiście bym sobie z nim odpuścił.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|