Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11453
Stary 30.09.2009, 01:03
AOT napisał(a):Wyświetl post
No tak było kiedyś, ale gdzieś słyszałem ostatnio, że zmieniły się przepisy i teraz już nie muszą "eliminować z ruchu" i holowanie nie grozi, a jedynie mandat od policji. Chciałem się dowiedzieć, czy jest w tym choć ziarno prawdy. Jeśli nie, to mam przesrane, koszta mnie zjedzą...
Nie jestem pewien na 100% ale te "zmiany" to dopiero jakis tam pomysl i w zycie to jeszcze nie weszlo ale glowy za to nie dam.
Odpowiedz cytując