AOT napisał(a):

|
No tak było kiedyś, ale gdzieś słyszałem ostatnio, że zmieniły się przepisy i teraz już nie muszą "eliminować z ruchu" i holowanie nie grozi, a jedynie mandat od policji. Chciałem się dowiedzieć, czy jest w tym choć ziarno prawdy. Jeśli nie, to mam przesrane, koszta mnie zjedzą...
|
Nie jestem pewien na 100% ale te "zmiany" to dopiero jakis tam pomysl i w zycie to jeszcze nie weszlo ale glowy za to nie dam.