|
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Brak Sobola wbrew ogólnym lamentom może mieć plusy. Jak by nie patrzeć jest on graczem defensywnym, a grający obok Diaz też raczej nie jest reżyserem gry. Zatem bez Sobola, a np. z Jirsakiem i mimo wszystko bardziej ofensywnym (od Sobola) Diazem gra może wyglądać lepiej. Bez takiego filara może w końcu nie będzie kalkulacji w stylu do 30 min. klepiemy 2 bramy i mamy wyjebane. Wszakże w grze obronnej będzie trudniej. Dotychczasowa taktyka i podejście zawodników też będzie musiało zapewne ulec zmianie.
|