Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.09.2009, 23:19
No musze przyznac ze martwi nestety wiesc o Sobolu.

Ostatnio troche nam "przygasl" ,ale daleko jestem od stwierdznia niektorych nawet na forum,ze zostalo po nim samo nazwisko.

Niby cichy a potrafi zmotywowac kolegow do walki,pamietam ostatnie mecze tamtego sezonu,prawdziwy wojownk.

I znowu k**** te kontuzje ,w tym zespole to nagminne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując