|
No musze przyznac ze martwi nestety wiesc o Sobolu.
Ostatnio troche nam "przygasl" ,ale daleko jestem od stwierdznia niektorych nawet na forum,ze zostalo po nim samo nazwisko.
Niby cichy a potrafi zmotywowac kolegow do walki,pamietam ostatnie mecze tamtego sezonu,prawdziwy wojownk.
I znowu k**** te kontuzje ,w tym zespole to nagminne.
|