Temat
:
35 milionów KURNA !!
Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.
Offline
#
142
29.09.2009, 23:11
Wojtas
napisał(a):
Ten kto stuknal te 40 baniek proszony jest o transfer Xaviego na Reymonta.
W zamian mozliwosc postukania w beben na nastepnym meczu
nie rozpedzaj sie tak
Ale o so choźii?
Numark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Numark
Znajdź inne posty napisane przez Numark