Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.09.2009, 21:54
We Wrocławiu będzie ciężki mecz.
Śląsk to specjaliści od remisów i nie zdziwiłbym się gdyby właśnie taki rezultat miał miejsce.
My nie mamy Sobola, a oni dwóch Gancarczyków.
Mimo wszystko uważam, że mamy naprawdę spore argumenty na zwycięstwo.
Brożek strzelił gola z Polonią, może się w końcu rozstrzela na dobre? Kiedyś musi.
Sobol nie zagra więc wydaje mi się, że Skorża postawi na Diaza i Jirsaka, który ostatnio gra coraz lepiej.
Na pewno z obu stron będzie to otwarte spotkanie, bez murowania dostępu do własnej bramki.
Odpowiedz cytując