Lekarz jest tylko człowiekiem... oczywiście wszystkich martwi kurcząca się ławka rezerwowych, ale wiadomo jaka jest sytuacja, zarówno pod względem kontuzji i jak i finansów klubu. A najważniejsze mecze mimo wszystko przyjdzie nam grac wiosną, limit pecha wyczerpaliśmy już jesienią, więc...
