Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.09.2009, 21:20
Lekarz jest tylko człowiekiem... oczywiście wszystkich martwi kurcząca się ławka rezerwowych, ale wiadomo jaka jest sytuacja, zarówno pod względem kontuzji i jak i finansów klubu. A najważniejsze mecze mimo wszystko przyjdzie nam grac wiosną, limit pecha wyczerpaliśmy już jesienią, więc...
Odpowiedz cytując