Wyświetl pojedynczy post
hazdrubal
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#703
Stary 29.09.2009, 20:44
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
A jadl ktos białko Ostrowia?
Warto je kupic? Bo cena jest niziutka...
Ja ze swojej strony mogę polecić Nową Ostrowię. Ten sam skład połączony z dużo lepszym smakiem. W internecie można znaleźć nt tego produktu wiele opinii. Zakup odbywa się chyba wyłącznie na allegro.
Odpowiedz cytując