Belzebub napisał(a):

A jadl ktos białko Ostrowia?
Warto je kupic? Bo cena jest niziutka...
|
Ja ze swojej strony mogę polecić Nową Ostrowię. Ten sam skład połączony z dużo lepszym smakiem. W internecie można znaleźć nt tego produktu wiele opinii. Zakup odbywa się chyba wyłącznie na allegro.