Belzebub napisał(a):

A jadl ktos białko Ostrowia?
Warto je kupic? Bo cena jest niziutka...
|
Kiepska rozpuszczalność, neutralny smak. Jeśli chodzi o jakość to kiedyś na jakimś forum (sfd chyba) białko to było sprawdzane przez użytkownika w laboratorium i w rzeczywiści zawartość protein wynosi w nim 80%, a skład aminokwasowy jest odpowiedni. Dlatego też jest to moim zdaniem bardzo dobry wybór jeśli nie zależy ci na rozpuszczalności i doznaniach smakowych. Ja zeżarłem tego sporo i jestem zadowolony.