Zola napisał(a):

1) Jakie "warunki" trzeba spelniac, aby dostac prace w Aqua Parku? karta plywacka trzeba posiadac/ kurs pierwszej pomocy, itp?
2) Jak mozna zrobic karte plywacka? Na kazdym basenie? Jakis limit czasowy/ techniczny, itp?
z gory dzieki
|
ale jaką prace... jako kto? ratownik?

jezeli chodzi o ratownika to trzeba posiadac, jak na każdym basenie, min. stopien Młodszego Ratownika. Do zrobienia w WOPRze lub innym kursie organizowanym np przy AWFie.
Cytat:
|
Mam takie pytanie jak w gadu gadu otwierać wiele osób do rozmowy w jednym okienku przedtem tak miałem a teraz coś się zepsuło i nie ma
|
podbijam, wczesniej w jednym okienku byly wszystkie rozmowy i na górze tylko sie zmianialo zakladki a teraz kur... milion okien na raz... oszalec mozna
