Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11445
Stary 29.09.2009, 20:16
Zola napisał(a):Wyświetl post
1) Jakie "warunki" trzeba spelniac, aby dostac prace w Aqua Parku? karta plywacka trzeba posiadac/ kurs pierwszej pomocy, itp?

2) Jak mozna zrobic karte plywacka? Na kazdym basenie? Jakis limit czasowy/ techniczny, itp?

z gory dzieki
ale jaką prace... jako kto? ratownik? jezeli chodzi o ratownika to trzeba posiadac, jak na każdym basenie, min. stopien Młodszego Ratownika. Do zrobienia w WOPRze lub innym kursie organizowanym np przy AWFie.

Cytat:
Mam takie pytanie jak w gadu gadu otwierać wiele osób do rozmowy w jednym okienku przedtem tak miałem a teraz coś się zepsuło i nie ma
podbijam, wczesniej w jednym okienku byly wszystkie rozmowy i na górze tylko sie zmianialo zakladki a teraz kur... milion okien na raz... oszalec mozna
Ostatnio edytowane przez hudinho : 29.09.2009 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując