Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.09.2009, 18:49
Puchar(y) nie dla Amici ;-) Ale tak to jest jak zwalnia sie trenera zamiast nakopac do dupy kopaczom. Choc i Smuda mogłby nie pomóc

Co do lsoowania: moje typy to Zagłebie Sosnowiec oraz wyznawcy Garbatej Doli
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.09.2009 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując