To już znamy drużyny które awansowały do 1/8 Pucharu Polski

. Ciekawi mnie jak wygląda rozstawienie w Pucharze Polski. Kiedyś było tak że aby mieć wysoką pozycje w losowaniu trzeba było w poprzednim sezonie zająć wysokie miejsce w lidze i tak moim zdaniem powinno być. Jeśli w tym roku również to jest kontuowane to jesteśmy pierwszą drużyną rozstawioną

Prawie jak Barcelona w losowaniu ligi mistrzów

.
Wisła Kraków
Legia Warszawa
Polonia Warszawa/Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Odra Wodzisław Śląski
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Arka Gdynia
Cracovia
Korona Kielce
Dolcan Ząbki
Stal Stalowa Wola
Start Otwock
Zagłębie Sosnowiec
Bytovia II Bytów