Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3300
Stary 29.09.2009, 18:13
Szkoda Sobola bardzo. Ale był siakiś taki apatyczny w tej rundzie. Diaz w odbiorze jest równie dobry, a Jirsak będzie grał więcej do przodu. Nie ma tego złego...
..
Odpowiedz cytując