Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 29.09.2009, 18:04
QBAS napisał(a):Wyświetl post
W grze zostały:
Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa (zwycięzca pojedynku)

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?

Zostało ich trochę więcej...
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!