Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 29.09.2009, 18:00
QBAS napisał(a):Wyświetl post

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?
strone wcześniej...
Ddf