|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#237

29.09.2009, 18:00
|
QBAS napisał(a): 
Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?
|
strone wcześniej...
|
|