Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.09.2009, 17:40
Wrzesień się nie skończył a Zieliński przegrał już Lechowi wszystko co było do przegrania. Niektórzy mówili po Levadii że ten sezon jest dla nas już stracony, to teraz mogą zobaczyć co to znaczy stracony sezon.

QBAS napisał(a):Wyświetl post
P.S. Wiślak178 - cóż Ty masz za podpis Weź się ogarnij bo Twoje kompleksy oczerniają wszystkich użytkowników tego forum
Kompleks Cracovii? A czego miałbym im zazdrościć? Skoro każda przyśpiewka anty jest oznakiem kompleksu to zaprzestańmy ich śpiewania, chyba nie chcemy być taką zakompleksioną ekipą jaką według Ciebie jesteśmy (A jesteśmy bo była nawet oprawa). Jak tak kłuje Cię to w oczy to proszę bardzo, usuwam ten podpis, bez napinki.
Ostatnio edytowane przez Wiślak178 : 29.09.2009 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując