Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3296
Stary 29.09.2009, 17:13
Szkoda strasznie Sobola. To jeden z najlepszych zawodników Wisły od kilku sezonów. Najsolidniej grający, nieodpuszczający meczów, dający z siebie 110% normy. Oby wrócił do składu jak najszybciej bo przy naszym sztabie medycznym to różnie z tym bywa... ale nie chcę nawet myślę, że absencja może się wydłużyć.

Ciekawe co Skorża wymyśli. Cantoro, Jirsak, a może jeszcze jakieś inne rozwiązanie.. Szkoda podwójna, że stało się to przed meczami z Legią, Amicą, Cracovią.. No ale teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem
Odpowiedz cytując