Temat
:
Puchar Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
20
29.09.2009, 17:12
Ha ha ha... A wy narzekaliście że ograliśmy Hetmana 3-0... Kuchenkorz chyba pożegna Jacusia Z.
konrad1991tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad1991tsw
Znajdź inne posty napisane przez konrad1991tsw