|
Kontuzja Sobolewskiego to bardzo zła wiadomość przed tym meczem i w kontekście całej rundy. Najtrudniejsze spotkania dopiero przed nami. Dlatego tym bardziej oczekuję, że piłkarze we Wrocławiu mentalnie zaprezentują się z lepszej strony niż w ostatnich meczach, będą biegać i walczyć, a nie liczyć na łatwe usprawiedliwienie ewentualnych problemów absencją Sobola.
Oby jak najszybciej do kadry meczowej mógł dołączyć Garguła. I co do diaska w końcu jest z Boguskim? To naprawdę niepojęte, że zawodnik, ktory miał pauzować góra 4 tygodnie, nie gra już 4 miesiące i końca absencji nie widać - mało tego, Smokowski podczas ostatniej transmisji meczu na C+ obwieszcza nawet, że nie wiadomo, czy Boguski wroci jeszcze w tym roku!
Czy w tym klubie są jacyś kompetentni lekarze, czy tylko zbłąkane owieczki?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"
|