Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.09.2009, 15:36
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
uważam że powinienes starać sie kupić bilet w KRAKOWIE a nie WROCŁAWIU ,ponieważ część dochodu z twojego wejscia na stadion ŚLĄSKA ma zasilić budzet na ugoszczenie nastepnym razem naszych zgód!

Tylko jest taki mały problem, że do Krakowa mam prawie 300 km, a do Wrocławia ok 50
Odpowiedz cytując