węgorz2 napisał(a):

|
uważam że powinienes starać sie kupić bilet w KRAKOWIE a nie WROCŁAWIU ,ponieważ część dochodu z twojego wejscia na stadion ŚLĄSKA ma zasilić budzet na ugoszczenie nastepnym razem naszych zgód!
|
Tylko jest taki mały problem, że do Krakowa mam prawie 300 km, a do Wrocławia ok 50
