Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11437
Stary 29.09.2009, 15:26
AOT napisał(a):Wyświetl post
co grozi za jazde bez ważnego OC ?
Mandat w wysokości paru stówek (widzimi się policjanta, są jakieś widełki), odholowanie na parking policyjny (kolejna stówka lub więcej - w zależności kiedy odbierzesz auto), a potem kara dla Funduszu Gwarancyjnego - w okolicach 2001 roku było to 3000 PLN (z możliwością rozłożenia na raty), teraz nie wiem.
Nie warto.
Odpowiedz cytując