AOT napisał(a):

|
co grozi za jazde bez ważnego OC ?
|
Jak złapią:
Holowanie na parking policyjny - jakieś 300zł
Każdy dzień na parkingu - nie wiem ile
Mandat - jakieś 200zł
Opłata za ubezpieczenie/fundusz gwarancyjny - ok 3000zł (zależy podobno od okresu, kiedy się nie ma ubezpieczenia)
W ramach bonusu możliwe, ze jakaś sprawa w sądzie.