Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.09.2009, 15:18
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:

1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)?
2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu?
uważam że powinienes starać sie kupić bilet w KRAKOWIE a nie WROCŁAWIU ,ponieważ część dochodu z twojego wejscia na stadion ŚLĄSKA ma zasilić budzet na ugoszczenie nastepnym razem naszych zgód!
Odpowiedz cytując