Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.09.2009, 15:06
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:

1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)?
2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu?
Odpowiedz cytując