|
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:
1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)?
2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu?
|