fialo napisał(a):

A nie lepiej było przedstawić sytuację, powiedzieć jaki był mechanizm, że (wg niego) nie było innego wyjścia? Powiedziałby prawdę, sąd mógłby w takiej sytuacji nawet odstąpić od wymierzenia kary. A tak? Wątpie czy sędzia uwierzy w to, że dorosły mężczyzna dawał pieniądze na jakiś cel i nie wiedział na jaki. Zresztą wszystko najlepiej napisał (niestety) Hajto.
P.S
Obrażanie ludzi ciężko pracujących fizycznie było niestosowne z mojej strony - sorry.
|
A skąd wiesz jaki będzie wyrok?
Ale sobie autorytet znalazłeś - Hajto.
Wzorowy obywatel !
Tylko ma jedną wadę ,lubił zapalić a że bardzo,to lubił
musiał mieć wagon papierosów w domu.