Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.09.2009, 13:14
Wiadomo może już coś co będzie w tej Wiślackiej edycji? oficjalna strona Wisły milczy wisłakrakow.com też milczy?Chyba Jedynie można się domyślać co będzie,kurde przydało by się jakieś info nie chce wywalać kasy w błoto.