Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4750
Stary 29.09.2009, 13:11
Bylo... Murawa bedzie obnizana w lutym-marcu. Zadne rzedy nie bede juz dodawane do zadnej z trybun.
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Odpowiedz cytując