Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
4750
29.09.2009, 13:11
Bylo... Murawa bedzie obnizana w lutym-marcu. Zadne rzedy nie bede juz dodawane do zadnej z trybun.
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Hanex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hanex
Znajdź inne posty napisane przez Hanex