Wyświetl pojedynczy post
Verinho
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 29.09.2009, 12:42
Podobał mi się film pt: Felon(Skazaniec) , obraz z 2008 roku w reżyserii : Ric Roman Waugh , jest to film o tematyce więziennej dla niektórych może za często pojawiający się już temat , główny bohater jak sie nie trudno domyśleć trafia za kraty i zostaje umieszczony w celi z mordercą którego gra Val Kilmer, zaczyna się jazda...czyli walka i jeszcze raz walka , więcej nie pisze tylko zachęce trailerem : http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zDhqfOVo
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Verinho : 29.09.2009 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując