Podobał mi się film pt: Felon(Skazaniec) , obraz z 2008 roku w reżyserii : Ric Roman Waugh , jest to film o tematyce więziennej dla niektórych może za często pojawiający się już temat , główny bohater jak sie nie trudno domyśleć trafia za kraty i zostaje umieszczony w celi z mordercą którego gra Val Kilmer, zaczyna się jazda...czyli walka i jeszcze raz walka , więcej nie pisze tylko zachęce trailerem :
http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zDhqfOVo