JarTSW napisał(a):

Co do Łobo, to żałosne jest obrzucanie go blotem przez Was.
Zachowywujecie się tak, jakby to on wręczał te łapówki lub organizował zrzuty.
A on był tylko jednym z wielu, ktorzy w tym uczestniczyli. Nie wiadomo nawet czy z wlasnej inicjatywy.
Piszecie tak, jakbyscie nie znali polskich realiow futbolowych...
Eh
|
Co z tego, że nie z własnej winy? Owszem było wielu, ale czy ktoś go zmuszał do kupowania meczów, zrzucania się na sędziów? Nie ma co usprawiedliwiać HANDLOWANIA meczami! To ohydne zjawisko trzeba tępić i jeżeli Łobodziński zostanie oskarżony o korupcję, zostaną mu postawione zarzuty prokuratorskie, to mam nadzieję, że dostanie kopa w dupę i więcej go w naszych barwach zobaczymy. Bo ja osobiście nie chcę, aby w drużynie, której kibicuje od dziecka grał sprzedawczyk, człowiek który zabijał istotę sportu, ducha czystej rywalizacji, o wyniku której decydują tylko i wyłącznie umiejętności oraz aktualna forma. Wolę grać do końca sezonu z Papieżem lub Burliga na ławce niż widzieć koruptora w protokole. Wszystko to, oczywiście, jeżeli zostaną postawione mu zarzuty. A nawet jeżeli nie to i tak niesmak pozostanie.