flamengista napisał(a):

|
Nie, jedyny sposób to sprzedawać drogo i nie bać się reinwestować środków w porządnych piłkarzy. Nie z Polski, rzecz jasna. My wydaliśmy i tak grosze - a 500 tys. € spożytkowane na Kirma to najlepiej wydane przez Wisłę pieniądze w ostatnim czasie.
|
Na jakiej podstawie piszesz te słowa

Bo według mnie to te pieniądze są na razie wyrzucone w błoto podobnie jak te 700 tys euro za Jirsaka, który w Wiśle gra już 3 sezon a nie przebił się do podstawowej 11. Pewnie, kupujmy hurtowo piłkarzy ze Słoweni, Czech, Słowacji, ale niech potem się nikt nie dziwi, że reprezentacja gra tak jak gra. Zagraniczny zawodnik powinien być 2 razy lepszy niż Polak. Przykład Diaza i Marcelo pokazuje, że można takich piłkarzy znaleźć. Coś czuję, ze i z Alvareza będzie pożytek. Ale umówmy się ani Kirm, Jirsak czy Singlar sie są znacznie lepsi od piłkarzy w polskiej lidze (czy też Singlar od Baszcza i Kirm od Zieńczuka).
PS: Nie wiem czy to już było ale tak dla rozluźnienia.
http://gbrlek.files.wordpress.com/20...pg?w=500&h=375