pietruch napisał(a):

A mecze towarzyskie rozegramy z Chile i Rumunią.
Czyli "idealni kandydaci" do sparingu w perspektywie euro...
|
Akurat zupełnie nie rozumiem twojego niezadowolenia ze sparingpartnerów. Dwie silne(silniejsze od naszej) reprezentacje. Technicznie nas bijący na łeb, na szyję. Zawodnicy grają w wielkich klubach. Nic tylko się cieszyć z możliwości zagrania takich spotkań.