Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 29.09.2009, 08:27
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Lewandowskiemu żadna sodówka nie odbiła więc nie wiem ze czego sie cieszyć, on po prostu jest mocno przeciętnym kopaczem, tyle ze strasznie lansowany przez media...
Moim zdaniem tj. gracz o potencjale większym niż Brożek, tylko że musi mieć drugiego napastnika obok bo sam niewiele zrobi (tak jak i Brożek zresztą). Z pkt. widzenia walki o tytuł cieszy mnie, że Amica ma kłopoty z kontraktem i motywacją do gry Rengifo bo jakby grali 442 to ich siła ofensywna znacznie by wzrosła.
Mówiąc że cały Lech jest cienki przesadzacie. Proponuję choćby takie porównania: Peszko-Łobo, Wilk-Kirm plus Lewy, Arboleda ale na lewą obronę i Stilic w formie z ub. sezonu. Ja bym wszystkich w/w widział w Wiśle i nie odstawaliby na pewno.
Ostatnio edytowane przez arti : 29.09.2009 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując