|
Jeśli Kirm nie będzie grał to nie prędko się zaaklimatyzuje vide Jirsak. Druga sprawa najsłabszym ogniwem w Wiśle jest Łobo i to za niego powinien grać Ćwielong.
Co do gry Wisły to zastanawia mnie czemu już nie gramy dwoma takimi schematami wypracowanymi. Mianowicie czemu nie funkcjonuje duet Małecki - Brożek tak jak na początku sezonu. 2-3 klepki w pierwszych meczach rozmontowywały skutecznie obronę. Teraz tego nie ma. Drugi natomiast to stałe fragmenty. Czemu już nie gramy z rogów na Marcelo strącającego piłki w środek? Było z tego masę zagrożenie pod bramką rywali.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 29.09.2009 o godz. 08:10.
|