Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline
#
176
29.09.2009, 08:03
kubanczyk
napisał(a):
Rzeczywiscie Mariusz jest wybitnym bramkarzem, bo az 1 pilke na emcz wybroni.
No raczej ciężko by było, żeby więcej wybronił, jeśli przeciwnicy oddają jeden celny strzał w meczu.
Feci quod potui faciant meliora potentes
spirit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spirit
Znajdź inne posty napisane przez spirit