Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 28.09.2009, 23:41
Tarasiewicz ma problemy ze składem, mam nadzieje że podobnie będzie w meczu z nami. Problemy sa na tyle duże że Solorz podobno zmiękł i chce kupić kilku piłkarzy w zimie żeby Śląsk uniknął kompromitacji w tym roku. Reasumując - nawet przy naszej obecnej grze inna zdobycz niz 3 pkt byłaby naszą potężną porażką
Odpowiedz cytując