|
To co mówił o Cracovii nie jest dla mnie żadną nowością. Każdy kto był blisko trzecioligowych klimatów, wie jak było. Czy to Wdowczyk, czy senator Kogut - nieważne, jest osoba, która może wsypać na parchów. Dziwne, że do dziś ich sprawa jest aż tak cicha.
|