Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1104
Stary 28.09.2009, 23:01
To co mówił o Cracovii nie jest dla mnie żadną nowością. Każdy kto był blisko trzecioligowych klimatów, wie jak było. Czy to Wdowczyk, czy senator Kogut - nieważne, jest osoba, która może wsypać na parchów. Dziwne, że do dziś ich sprawa jest aż tak cicha.
Odpowiedz cytując