Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.09.2009, 22:44
Dolaczam sie do przewidywan kolegow powyzej.

Slask na dzis dzien to juz nie ten sam zespol co w zeszlym sezonie.Nie ma takiego charakteru jak chocby przed rokiem ,a forma poszczegolnych pilkarzy (Mila,Gancarczycki,Sotirvoic) znacznie spadla ..

Trzeba wygrac,ale na trybunach fiesta
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując