Dolaczam sie do przewidywan kolegow powyzej.
Slask na dzis dzien to juz nie ten sam zespol co w zeszlym sezonie.Nie ma takiego charakteru jak chocby przed rokiem ,a forma poszczegolnych pilkarzy (Mila,Gancarczycki,Sotirvoic) znacznie spadla ..
Trzeba wygrac,ale na trybunach fiesta
