Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 28.09.2009, 22:39
Słuchajcie Pawełek nie jest super bramkarzem co niestety potwierdzają niezbyt udane interwencje w poprzednim sezonie jak i wpadka z Zagłębiem gdzie moim zdaniem mógł zachować się lepiej, jednak ostatnie mecze pokazały, że umie bronić na wysokim poziomie. Uratował nam pare razy dupe i tego nie zauważycie ale np klopsa z Lechią będziecie pamiętać do końca jego kariery. Zauważyłem takie zjawisko na forum że nawet jak piłkarz zagra bardzo dobrze to i tak zostanie zmieszany z błotem bo wcześniej zagrał słabo. Tyczy się to Łobodzińskiego,Pawełka,Małego,Kirma,Jirsaka. Nie rozumiem też dlaczego obwiniacie naszego bramkarza za bramkę z Polonią w której było bardzo dużo przypadku.Jestem pewien, że nawet gdyby w bramce stał Buffon ,Cech czy pan Marian od betoniarki z narodowego to i tak bramka by padła bo nie było szans tego obronić no ale, że piłka odbiła się od nogi Pawełka to jego wina. Co też ciekawe nikt nie obwinia Marcelo i bocznych obrońców(Diaz i Pi Brożek?) którzy stali jak wryci w ziemię a Polonista zakręcił nimi niczym Szeremetem.Dlatego ludzie trochę obiektywizmu Pawełek jest jaki jest ale ostatnie mecze broni dobrze.
Odpowiedz cytując