|
Ciekawe ze jak Pawelkowi przytrafi sie blad to kazdy zaraz napisze jaki jest tragiczny,ale o tym ze dzieki niemu byc moze uratowalismy punkty z Polonia Bytom czy wlasnie Polonia Warszawa jakos cisza.
Daleko jestem od jego gloryfikacji ,ale na Boga zauwazmy ze robi cos dobrego dla tego klubu.
|