Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 28.09.2009, 22:31
Ciekawe ze jak Pawelkowi przytrafi sie blad to kazdy zaraz napisze jaki jest tragiczny,ale o tym ze dzieki niemu byc moze uratowalismy punkty z Polonia Bytom czy wlasnie Polonia Warszawa jakos cisza.

Daleko jestem od jego gloryfikacji ,ale na Boga zauwazmy ze robi cos dobrego dla tego klubu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując