Temat
:
[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
169
28.09.2009, 20:57
ale nie poscil, i prosze cire nie wyskkuj tu z Mucha bo to o 2 klasy lepszy rbamkarz od Pawelka.
Rzeczywiscie Mariusz jest wybitnym bramkarzem, bo az 1 pilke na emcz wybroni.
kubanczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubanczyk
Znajdź inne posty napisane przez kubanczyk