Incognito2192 napisał(a):

|
Co do Bytomia - mój ojciec stwierdził, że grają jak Barcelona ;] oczywiście zachowując skalę porównania. Nie ciąży im piłka, pokazują się do gry, utrzymują się przy piłce.
|
Bez przesady, jak dla mnie jest to głównie zasługa dobrego przygotowania szybkościowego. Naprawdę nie trzeba dużo, żeby zabłysnąć w naszej lidze. Z tego co widzę dobrze opracowane kontry skrzydłami i stałe fragmenty, poza tym zap... za przeciwnikiem, a po odbiorze patrz punkt wyżej. Jak patrzę na Śląsk to dla mnie oni się snują po boisku w porównaniu z zeszłym sezonem, może właśnie już się widzieli jak Barcelona, że pograją z klepki i będą wyniki, oby Polonia tak się nie nacięła. U nas każdy kto włoży serce w grę do tego jest dobrze przygotowany, będzie wygrywał.