Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2209
Stary 28.09.2009, 19:51
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Co do Bytomia - mój ojciec stwierdził, że grają jak Barcelona ;] oczywiście zachowując skalę porównania. Nie ciąży im piłka, pokazują się do gry, utrzymują się przy piłce.
Bez przesady, jak dla mnie jest to głównie zasługa dobrego przygotowania szybkościowego. Naprawdę nie trzeba dużo, żeby zabłysnąć w naszej lidze. Z tego co widzę dobrze opracowane kontry skrzydłami i stałe fragmenty, poza tym zap... za przeciwnikiem, a po odbiorze patrz punkt wyżej. Jak patrzę na Śląsk to dla mnie oni się snują po boisku w porównaniu z zeszłym sezonem, może właśnie już się widzieli jak Barcelona, że pograją z klepki i będą wyniki, oby Polonia tak się nie nacięła. U nas każdy kto włoży serce w grę do tego jest dobrze przygotowany, będzie wygrywał.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując