|
Zamiast odmładzać kadrę to on dziadków powołuje (Dudek) lub zamierzał powołać (Bąk). Ale z drugiej strony, gdybym to był ja trenerem to też miałbym wielki ból głowy z obsadą obrony naszej kadry. Natomiast brak powołania dla Boruca uważam za skandal i myśle że skończy się jak z Finlandią, gdy don Leo wystawił Jurka "ciepła ławeczka" Dudka i wypadł katastrofalnie. Chyba muszę w niedziele dać na tacę, aby "doktor" Majewski był selekcjonerem tylko w tych dwóch meczach. A następca? Mój głos na Henia Kasperczaka, bo miło go wspominam oczywiście chodzi o aspekt sportowy, a nie finansowy.
|