Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.09.2009, 18:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Marszałek napisał:


Faktycznie coraz "lepiej" się prezentuje. Ma już na koncie 3 zdobyte bramki z 4 straconych przez Wisłę.
I to w zaledwie 8 kolejkach.
Tak, tak wiem, same przypadki. Dziwne, że np. od Muchy piłka nie odbija się do własnej siatki.
Nie no, rozumiem grał wcześniej bardzo słabo ale żeby po takich meczach jak z Polonią B. i W. krytykować Pawełka? To czego ty wymagasz od bramkarza? W tej kolejce uratował 2 punkty, w poprzedniej również bardzo dobrze. W ogóle zapisanie mu tego samobója to lekkie przegięcie. Już bardziej bramka Marcelo to była. No ale Marcelo nie jest takim dobrym celem do obśmiewania przez prowadzącego Szybką Piłkę i innych obiektywnych.
W polskiej lidze tylko Mucha jest lepszy.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując