Gwiaździsty napisał(a):

Marszałek napisał:
Faktycznie coraz "lepiej" się prezentuje. Ma już na koncie 3 zdobyte bramki z 4 straconych przez Wisłę.
I to w zaledwie 8 kolejkach.
Tak, tak wiem, same przypadki. Dziwne, że np. od Muchy piłka nie odbija się do własnej siatki.
|
Nie no, rozumiem grał wcześniej bardzo słabo ale żeby po takich meczach jak z Polonią B. i W. krytykować Pawełka? To czego ty wymagasz od bramkarza? W tej kolejce uratował 2 punkty, w poprzedniej również bardzo dobrze. W ogóle zapisanie mu tego samobója to lekkie przegięcie. Już bardziej bramka Marcelo to była. No ale Marcelo nie jest takim dobrym celem do obśmiewania przez prowadzącego Szybką Piłkę i innych obiektywnych.
W polskiej lidze tylko Mucha jest lepszy.