|
Senior Member
Offline
|
#491

28.09.2009, 18:24
|
fifi1906 napisał(a): 
|
Ja kiedys z kuzynem szedlem po prokocimiu (2-3) w nocy wszedzie wrzuty Craxy a my wszedzie Wisła, Wisła, Wisła!! schiza piekna!!a na dodatek my nie z Krakowa zupelnie bez znajomsci terenu!! i obaj niepelnoletni!! tak chcialem sie tylko pochwalić!!
|
Szacun... 
|
|