Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 28.09.2009, 18:24
fifi1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja kiedys z kuzynem szedlem po prokocimiu (2-3) w nocy wszedzie wrzuty Craxy a my wszedzie Wisła, Wisła, Wisła!! schiza piekna!!a na dodatek my nie z Krakowa zupelnie bez znajomsci terenu!! i obaj niepelnoletni!! tak chcialem sie tylko pochwalić!!
Szacun...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując