|
Kupiłem przedmiot na allegro, pieniądze wpłaciłem 2 tyg temu(14 IX). Do teraz przedmiot nie dotarł, koleś cały czas pisze, że już go wyśle. Chce do typa zadzwonić i trochę go postraszyć, zastanawiam się jakich argumentów mogę w tej rozmowie użyć? Żeby było śmieszniej koleś ma ponad 5000 pozytywnych komentarzy, ale z ostatnich 2 tyg same negatywy...
|