Szczerze to Fifa 09 bardziej mi się podobała, była nastawiona na atak łatwiej się strzelało i traciło bramki, a teraz jest odwrotnie. W tym roku wygrał jak dla mnie PES grafika bardziej mi odpowiada i ogólnie przyjemność z gry, powrócił stary dobry PES

Nową fifę i tak kupię ze względu na wiślacką edycję.